Makina Kapağı Kalıbı
Polyester Kalıp
Mart 22, 2020
Reçine Transfer Metodu İle Kalıp
RTM Kalıp (Reçine Transfer Metodu)
Nisan 27, 2014
Tümünü Göster

Reklam Polyester Ürünleri ve Promosyonlar

Polyester yapı ve uygulama yöntemleri ile reklam sanayisinde geniş bir kullanım alanına sahip olmaktadır. Örnek resimlerimizde de göreceğiniz üzere her çeşit çizgi film karakterleri, biblolar, hikaye kahramanları, tarihi kişilikler, hayvan figürleri, bitki ve ağaç desenleri, makina ve taşıt görüntülerini 3 boyutlu olarak üretebilmekteyiz.
Film setlerinde kullanılan bir çok dekor, hem imalat maliyetleri, hemde yüzey kalitesi bakımından gönül rahatlığı ile polyesterden üretilebilir.  Arka fon alanları, gezici reklam araçları, 3 boyutlu reklam panoları imalatı da yine firmamız tarafından polyesterden üretilmektedir.
Polyester malzemesi, güneşe, yağmura, rüzgara ve kara karşı bilinen en dayanıklı malzemelerden birisidir. Hafif olması da bina üstü reklam sektörü gibi yüksek alanlarda da polyesteri güvenle kullanabileceğimiz anlamını taşımaktadır.

Reklamda dayanım sağlayacak üretim tekniklerine ihtiyaç duyan firmalar polyester reklam ürünlerine yönelerek uzun ömürlü ürünlere sahip olmaktadır. Polyester reklam ürünleri galeride göz attığınız ürünlerden herhangi biri olabileceği gibi yeni tasarımınız veya hayal ettiğiniz bir ürün de olabilir. Böylelikle istediğiniz tüm içeriklere uzun ömürlü yapısı ile polyester malzemeler yardımıyla elde edebilirsiniz. Geniş bir kullanım alanına sahip olan polyester ürünler talebi halinde reklam sektöründe profesyonel ve güvenli olmanın yanı sıra maaliyet bakımından en uygun olan üretim şeklidir. Hayal ettiğiniz film karakteri masal karakterleri ve daha fazlasını sadece hayal ederek üretebilir sergileyebilir ve işletmenize gelir katmasını sağlayacak şekillerde sunabilirsiniz. Polyester ürünler hava şartlarının neredeyse tümüne dayanım sağladıkları için fırtına ve diğer doğal afetler olmadığı müddetçe hizmet verirler. Tercih edilme nedenlerinden biri de budur. Hafif yapısı neticesinde reklam sektöründe araç üstü ekipmanı ve çatılarda yer alan reklam alanlarına uygulanması oldukça kolaydır.